| Corinautaa a întrebat:

De ce am cojite albe mereu pe fata?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Cojitele albe sunt piele moarta. Cand te speli pe fata foloseste niste zat de cafea sau malai, ca exfoliant, apoi sterge si pune niste crema.

4 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

E semn al dezhidratării. Încearcă să bei mai multă apă și eventual să cumperi o cremă de față hidratantă. Cu cât te hidratezi mai mult cu atât nu vei mai avea asemenea probleme.

| justanotheruser99 a răspuns:

E pielea uscata care nu a mers jos. Folosește un gel exfoliant, iar apoi aplica o crema hidratanta, poate cu extract de lăptișor de matca sau castravete, nu stiu, alege ceva ce îți place.

| kiri11 a răspuns:

Lipsa vitaminelor si o alimentatie nesanatoasa poate fi cauza problemei tale. Consulta un doctor happy

| euu33 a răspuns:

Cel mai probabil ai fata uscata. Cumpara o crema hidratanta