| GrellSutcliff a întrebat:

De ce la noi in brosurile avon nu arata si rimeluri colorate?[adica mov, verde, albastru] K am vazut in 2008dec 3 rimeuri care erau si pe culorile asteacrying( Dc nu se mai fac la noi rimeluri colorate? crying

3 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

La oriflame au sigur, pentru ca am si eu revista si vreau sa imi iau si eu. Uita-te la ultima mea intrebare.Acolo am scris doar argintiu, verde si albastru, dar este alt rimel mov. Sper ca te-am ajutat! :*

| DutzyX a răspuns:

Cauta un reprezentant Ladys /inta la ei pe site si uita-te pe catalog.Au Albastru, Mov si Maro

| VreauPupici a răspuns:

Au si la Sephora, sau Oriflame. =]