| Danielita_4295 a întrebat:

De ce nu suntem doar fete? Dar baieti?

Răspuns Câştigător
| Traian a răspuns:

Pai cum crezi ca s-ar mai imulti specia fara baieti, sau fara fete.
citeste prima parte a vechului testament (facerea) si vei intelege

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ar fi numai femei in lumea asta nu ar mai exista copii cum mai ramai insarcinata facand sex cu calul sau cainele? Prea multa comedie, viata cu barbati si femei e bine asa cum e.

| Vizitiul a răspuns:

Chiar sunt si fete pe lumea asta?

| hgfdsa a răspuns:

Frate,ce -s cu intrebarile astea stupide?laughing
Asa e fiesc, doar rasa umana trebuie sa se inmulteasca.Gandeste-te,daca am fi doar fete sau doar baieti, pe bune acum, nu ar mai avea farmeclaughing!

| Andarock a răspuns:

Cum adica?
Te referi de ce nu exista numai fete pe o parte a globului, iar pe cealalta sa fie numai baieti.:

Pai...mereu mi-am pus intrebarea asta si mereu mi-am raspuns:
''Daca ar fi o lume impartita in doua (fete si baieti) nu ar fi la fel de interesant. Si oricum nu ar merge...Sti de cedevil)

Cred ca asta ai intrebat, nu? FundiTzZza?

| Lovely_6403 a răspuns:

Doamne tu esti chiar... la cap? Ai pus si intrebarea aia cu degetele? Adica de ce am 10 ani si n-am 16 na! N-o mai bagati in seama TPU. Scopul acestui site este sa ne ajutam unii pe altii si in plus de ce te intereseaza? Daca asa ne-a facut Dumnezeu! Doamne...