| aicinuehi5 a întrebat:

De ce sunt rusoaice si ucraincele mult mai frumoase ca romance?

8 răspunsuri:
| isauranick a răspuns:

Asta spun doar unii barbati dar majoritatea stainilor sunt incantati de romance crede-ma

| SparklingAngel a răspuns:

Sunt pe naiba mai frumoase! Romancele sunt cele mai frumoase toti strainii o spun happy Rusoaicele si ucrainiencele sunt niste sterse, spalacite care o ard pe alcool de-i baga pe barbati sub masa

| Bratzz a răspuns:

Rusoaicele si ucrainencele nu sunt mai frumoase ca romancele. Sunt rusoaice si ucraincence mai urate decat multe romance si invers. happy

| bug94 a răspuns:

Dar de unde stii ca sunt? Dupa parerea mea tot romancele sunt mai frumoasehappy

| ComputerGeek a răspuns:

Intr-adevar rusoaicele sunt frumoase de fel, dar eu tot cred ca romancele sunt cele mai frumoase dintre toate, oriunde te-ai uita numai fete frumoasewinking

| virusxxx112 a răspuns:

Asa sunt ele pentru ca asa e rasa lor dar ele sunt urate batrane pentru ca pe la 12 13 ani se apuca de baut rachiu si votca pentru ca este frig acolo la ei.

| Bomfaier a răspuns:

Asta-i intrebare de-aia retorica, or fi unele mai frumoase ca asa a dat Dumnezeu, da' lasa ca si romancele sunt...

| andry98 a răspuns:

Nu sunt...parerea mea.