| Shinesun a întrebat:

De ce toate ispitele masculine de la insula iubirii au barba? Chiar nu se găsește un bărbat frumos care sa nu trebuiască să își ascundă trăsăturile faciale?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca e la moda sa porti barba. Desi unii sunt urati. Acolo se aduna cei mai multi microbi.

| Violleta2022 a răspuns:

Unii de lene, altii cred ca sunt mai atractivi cu barba.

| relian a răspuns:

Asa arata ei mai bine cu barba. Daca se rad nu mai sunt asa de atractivi, asta daca atrag pe careva, zic si eu, nu stiu de emisiunea ce scrii pe aici.
Sint si barbati atractivi fara barba, dar fiecare cu cei place.Nici mie nu-mi plac barbosii ca barbat,dar la unele femei uite ca le plac se pare.
Nu imi plac nici parosii,aia ce au par mult si mare pe corp laughingera sa zic marar,dar la unele femei le plac asa barbatii.

Sor gasi si barbati frumosi fara barba,dar la emisiuni de genul ala,nu se admit asa orice persoane,sa nu crezi ca aia is alesi mais tiu eu dupa criterii normale sau corecte.
La nici o emisiune nu se intampla asa ceva, indiferent ce tara face acea emisiune.
D eexemplu la alea cu supravietuirea cu stiu si eu jungla etc,.pai crezi ca ar accepta aia pe careva care sar pricepe la de toate laughing pe ala il elimina din start, nul selecteaza.

La emisiuni de genul asta is selectati oameni care is in general sub medie, sa se faca show, sa aiba lumea ce se uita ce barfi despre ei laughing unia pro, alti congtra si tot asa.

Daca ar alege numa mac si sfirc nu ar mai fi dispute laughing ar deveni emisiunea monotona