| Mandy4105 a întrebat:

De curand am facut curat printre hainele mai vechi si am gasit o fust care imi place tare mult. Insa as vrea sa stiu daca se maai poarta tipul acesta de fusta. Va rog sa ma ajutati (din poza nu se vede prea bine materialul dar este de veluri si e neagra nu gri... dar batea soarele :D)
http://imageshack.us/photo/my-images/109/fustajpg.png/

Răspuns Câştigător
| andreutsza98_1500 a răspuns:

Draga mea tu poti purta ce vrei tu.nu trebuie sa iti pese daca se mai poarta sau nu trebuie sa iti vina tie bine.dar ca sa iti raspundla intrebare, da, genul ala de fuste se mai poarta, doar ca ar trebui sa mai renunti lua paietele alea.nu arata bine deloc... sper ca te-am ajutat. funda?

1 răspuns:
| GaluRobertFabyan a răspuns:

Da, de ce nu?