| Florentina63751 a întrebat:

De exemplu daca azi m-am vopsit, la cat timp ma pot vopsi din nou?

6 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Peste o luna.

| TheLaw a răspuns:

Buna!
Trebuie sa astepti minim 14 zile.
Si nu te vopsii prea des ca iti distrugi parul. happy

Bafta.

| ღSოiℓεFօгMεεღ a răspuns:

Depinde cat de repede iti creste parul, si te.as sfatui sa ti.l vopsesti doar la radacina pentru ca daca o sa, l vopsesti mereu pe tot o ti se rupa de unde este ars. Succes!

| EffieStone a răspuns:

Peste o luna

| faramatania a răspuns:

Cam la interval de 1, 5/2 luni.În funcţie de cât de repede îţi creşte părul, de contrastul de culoare, dintre părul vopsit şi rădăcină, deci în funcţie de mai mulţi factori. Oricum, când părul creşte cam 2 cm, trebuie să-l vopseşti(rădăcina vreau să spun), nu în întregime.

| XxrobixX a răspuns:

Te poti vopsi si maine daca vrei...asta daca vrei sa iti distrugi parul, daca nu te sfatuiesc sa asteapti cat mai mult, sa mai creasca si parul si apoi sa il vopsesti.