| TheLocaKid a întrebat:

De la ce varsta` ati inceput sa va pensati? Funda` kiss

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

La 13 ani. Dar eu nu m-am pensat decat intre sprancene aveam cateva fire. Eu le am deja formate bine... norocul meu oh go on. Funda? happy

7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

| lilboutique a răspuns:

La 15 ani. Cel mai bine prima data este sa te duci la salon pentru ca fetele de acolo stiu cel mai bine ce forma ti se potriveste.

| Antonia90 a răspuns:

Pai eu pe la 12 ani pentru ca le aveam destul de groase.Iti recomand ca pentru prima data sa te duci la un salon si sa iti de-a forma, iar apoi tu ti-o pastrezi.Iti spun asta din propria experienta, prima data m-am pensat singura si nu a iesit deloc bine, iar apoi m-am dus la salon.

| Aylinn a răspuns:

14 ani.

| portocala225 a răspuns:

Eu la 12:*

| chocolate_1698 a răspuns:

Intre sprancene la 11 ani.

| mari333 a răspuns:

La 14 ani.happy