| together4ever a întrebat:

De obicei pentru a-mi aranja parul folosesc placa. Acum nu stiu ce sa intimplat. Se incalzeste, indreapta bine, doar ca miroase tare ca si cum s-ar fi ars. Si dupa ce il indrept imi miroase si parul si nu e deloc placut. Chiar daca stiu ca nu e bine sa o folosesc, totusi ce credeti ca ar putea fi :((? Daca se ardea atunci cred ca nici nu se incalzea. Ati mai patit si voi asa :((?

http://tiomusa.com.ar/......48543g.jpg

Răspuns Câştigător
| misuletss a răspuns:

Si eu imi indreaptam parul inainte foarte des cu placa si mi se parea ca imi ard parul si ca miroase urat, cel mai bine e sa il indrepti cat mai rar poate o data la o saptamana sau doua sau daca nu sa incerci o alta placa poate fi si placa de vina cel mai bine ai folosi o placa profesionala pentru ca este cea mai buna daca crezi ca ti-am fost de folos funda daca nu asta e.

2 răspunsuri:
| Bbbloxber a răspuns:

Ti-as propune sa folosesti un ser pentru par ( pentru varfurile descpicate in general si ca sa protejezi varfurile pentru ca acestea sunt cele mai afectate)!
Si daca miroase parul s-ar putea sa fie daca ti-ai dat inainte cu fixativ/spuma!

| together4ever explică:

Miroase parul pentru ca placa miroase a ars...si de la placa deja si parul