| afrodita3333 a întrebat:

De pe ce site pot sa comand si eu niste pensule de machiaj?

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Http://www.glamy.ro/pensule-machiaj/pensule-profesionale-machiaj
Le-am comandat eu şi sunt de calitate. Doar că-s puţine aşa că mi-am cumpărat restul de aici:
http://www.mac-cosmetics-usa.ro/page/brushes_kits.html
Dacă mergi la Sephora, o pensulă costă cel puţin 50 lei, dar avantajul e că poţi să vezi tu cât de bune sunt.

| MirelaC a răspuns:

De pe ebay, le gasesti foarte ieftine, dar o sa-ti vina destul de greu

| Iubareata22 a răspuns:

Buna! De pe toate site-urile de make up. Eu iti recomand de la Avon sau de la Sephorra (sau cum se scrie asta)