| anonim_4396 a întrebat:

De pe ce site sau de la ce magazin aș putea cumpăra un tricou cu Hello Kitty de genul >--- http://www.google.ro/......tp?/imgres :o3 :-* :-*... Dau fundițăăă! >:d< :-*

4 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Nu se vede imagine sad

| ElizzaTPU a răspuns:

Nu se vede poza sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ĂĂăă păii e pozaaa cu tricou pe care o am și la profil kiss big grin. file:///C:/Users/Georgiana/Desktop/Folder%20nou/HELLO%20KITTY%20Batwing%20Sleeve%20T-Shirt%20Blue.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E tricoul pe care îl am și in poza de la profilul TPU kiss big grin. file:///C:/Users/Georgiana/Desktop/HELLO%20KITTY%20Batwing%20Sleeve%20T-Shirt%20Blue.jpg