| delia1999 a întrebat:

De unde as putea sa-mi cumpar o rochie din Bacau?(in afara de mall)

Răspuns Câştigător
| Zanisoara a răspuns:

Incearca pe mercador,varu de rezolva.

Glumeam,si eu sunt din Bacau,e un oras mare,sunt o gramada de magazine in bacau inceraca la real,pinky shop,avon,standuri de haine,piata mare, piata sud, la standuri ma refer, acum depinde si ce fel de rochii ai nevoie, cele mai frumoase sunt la mall.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la oricare magazin care comercializeaza rochii.In afara de mall.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice magazin de haine pentru dame de obicei gasesti si rochite pentru fete.

O zi buna.