| Jennyfer8 a întrebat:

De unde pot cumpăra corsete in Buzău?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Corsetele sunt de mai multe feluri si intrebuintari. Tu la ce anume te referi?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce fel de corset ai nevoie: de lengerie intima, la magazinele de chiloti si lengerie de dama.

Iar cele medicinale, la farmacii sau magazinele speciale unde se vind produse medicinale de genul scaunelor cu rotile, a paturilor pentru handicapati, aparte de masurat tensiunea si glicemia, corsaje medicinale, bandaje si ghete medicinale samd.

In principiu, exista un asemenea magazin in mai toate orasele mari.

| blackann a răspuns:

La balci

| Broscuite a răspuns:

Din Buzau. Funda? big grin