| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara geci biker dama cu tinte sau lanturi? am fost in majoritatea mallurilor si nu am gasit nimic de genul, decat geci biker simple si nici alea prea grozave.

shoppingul online e solutia? dar nici online nu gasesc, toate nu mai sunt in stoc. nu vreau sa iau de pe olx, nu prea am incredere.

stau in Bucuresti si nu mi se pare normal sa nu gasesc ceva atat de la moda in materie de haine, si ceva atat de cautat si cool.

ce-mi recomandati? multumesc!

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Http://www.lorman.ro/index.php incearca aici si o sa gasesti :)

| umbra09 a răspuns:

Incearca pe okazii am cumparat foarte multe de acolo, intr-adevar doar produse noi si acol poti vedea daca producatori sunt de incredere sau nu daca au dat tepe sau nu
Bafta la cumparaturiwinking