| Shawty a întrebat:

De unde pot cumpara inele mari ca ale lui Miley Cyrus (nu ma refer la model dar daca stiti si modele asemanatoare si unde le pot gasi spuneti)? Si ce pret au? Multumesc! Funda celui mai bun raspuns si Vot!

Răspuns Câştigător
| AsiSoyYo a răspuns:

Pai... 1 : Din Doraly daca ai
2: La magazine de inele
3: De la un reprezentant avon. sunt mii la avon si la celelalte firme de mackup-uri si acesorii
4: Accesorisse ( din City Park sau de la Brasov)
5:Meli Melo( Din City Park, Brasov, Carrefour, Real )
Dar ca preturi sunt cam scumpe... totusi sunt din argint happy

2 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Din mall-uri, de la magazine de accesorii, Meli Melo, Six, Moa, New Yorker, etc.
Baftă!

| oana7335 a răspuns:

Am vazut la meli melo (20-30 roni) si la accesorize trebuie sa fie dar nu stiu pretul lor.