| iustina_7870 a întrebat:

De unde pot sa cumpar ochelarii wayfarer rayban in iasi...si cat costa :*:*. funda :d

3 răspunsuri:
| xDeeDee8D a răspuns:

Poti sa iei de pe acest site si eu mi am luat si au venit in 2 zile :) de pe acest site http://www.okazii.ro/cautare/ochelari+wayfarer+ray+ban.html si poti sa ti alegi culoarea lentilelor(fara sa platesti in plus):)

| Flaviutza_2186 a răspuns:

XxXAddynutzAXxX iti multumesc mult de tot, ai avut dreptate acel site este foarte bun si chiar mi-au venit ochearii pe care i-am comandat in 5 zile pentru ca am facut comanda marti seara si vineri cand au ajuns ochelarii programul cu publicul s-a inchis de aceea i-am putut ridica de abia luni dar site-ul este foarte bun, iti multumesc foarte mult.

| iustina_7870 explică:

Nu de pe net tongue