| eudemonica a întrebat:

De unde se cumpara acele sabloane pentru sprancene?

2 răspunsuri:
| Pr0t0type a răspuns:

Acele Sabloane Pentru Sprancene le Cumperi de la Farmacie dar trebuie sati recomande medicul de familie happy sau de la aia care fac ochelarihappy Dai fundita?

| mmo_7852 a răspuns:

Da mai multe amanunte, eu n-am inteles prea bine la ce fel de sabloane pentru sprancene te referi? Daca e vorba de la sabloanele de uz cosmetic la care ma gandesc eu, gasesti aici :
http://www.eyeslipsface.com.ro/......ancene.php la pretul de 8 lei set de 4 sabloane.