| Asdffd a întrebat:

Deci sunt in criza...de haine.Nu stiu ce sa imi mai iau pe afara, eu ma duc imbracata in pantaloni scurti, un maieu, conversi, o geanta si un bolero h&m, ce sa imi mai iau.Nu sunt genul care poarta rochii, fuste, etc.

7 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Ai putea sa iti iei pantalonii scurti cu un tricou cu imprimeu, daca ai mai larg,geanta ta si cu conversii.
Sau o bluza mai lunga, cu o curea subtire cu pantaloni scurti si cu niste sandale de vara.
Poti sa iti iei si pantaloni lungi colorati daca ai, cu un maieu, il bagi inauntru si cu niste sandale.
Ai putea incerca totusi si cu o fusta iar daca vrei o poti lua cu conversele tale
Sper ca te-am ajutat

| Asdffd explică:

@Valentina,chiar vroiam sa iti dau funda,dar dupa ce ai intrebat in ultima fraza,nu iti mai dau, cersesti fundite, si asta nu e bine.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ar trebui să începi să porți și rochii (fetelor le stă foarte bine în rochii!)
Uite aici niște modele: http://hainefemei.info/online/rochii/ Dacă nu, uite aici pulovere pentru toamna asta: http://hainefemei.info/online/topuri/pulovere/

| Valenttina a răspuns:

Pai,avand in vedere ca nu esti genul care sa poarte fuste,ai putea sa incerci sa iti iei o pereche de pantaloni scurti de aceeasi culoare cu maieul/tricoul si ai putea sa iti iei ceva accesorii de o culoare de ex : Pantalonii si maieul/tricoul de culoare roz si sandalute ori albe,negre,roz si ai putea sa iti iei si bratari,cercei,lant de aceeasi culoare. Daca nu,eu zic sa iti iei o fusta in forma de gogosar, cu un maieu, oridecare numai intr'o culoare sa fie merg foarte bine.Si eu zic ca ti'ar sta ft bine si in fustahappy. Daca nu, ceva pantaloni 3 sferturi si un tricou asortat. Sper ca te'am ajutat funda?

| Valenttina a răspuns:

Da,probabil ca ai dreptate.Numai daca chiar vroiam numai funda crezi ca mai raspundeam la intrebarebatting eyelashes? Mercy de sfat.Nu o sa mai cersesc funde (rolling on the floor) kiss

| Oliveoo a răspuns:

Pai, ai putea sa iti iei pantaloni scurti de o culoare iar maieul de o culoare asortata [gen: pantaloni negri si maieu rosu sau roz.], ai putea sa iti iei blugi stramti si un tricou ceva mai larg negru, poti sa iti iei o pereche de pantaloni trei-sferturi negri sau o cuoare inchisa si un tricou care sa fie de culoare adidasilor sau o culoare pe care o au adidasii.
Succes si sper ca te-am ajutat.

| MadneSsCat a răspuns:

Ai putea sa porti pantaloni scurti negri, albi, gri bej si la top sa contrastezi cu o culoare tare de exemplu negru arata foarte bine cu galben, alb si bleu sau turcoaz creeaza o combinatie fresh, gri cu mov e foarte la moda si combinatia care mie imi place cel mai mult este bej cu rosu. Sau poti purta si pantaloni lungi cu un maieu d'ala care sus are cativa nasturi. i'ati multe accesorii bratari lanturi cercei daca iti place sa porti. sau poti purta blugi skinny mulati cu o camasa in carouri ceva mai lunga (cu maneca scurta si daca nu are maneca scurta o poti indoii tu) cu o burea la mijloc, o geanta tip sacosa si botine cu toc (nu foarte mare) sau daca nu converse sau balerini:d