| delia_6094 a întrebat:

Din ce magazin din Bucuresti sectorul 4 pot sa-mi cumpar oje cu pensula subtire? Sau alt sector dar Bucuresti. :d fundita

Răspuns Câştigător
| Samarra a răspuns:

Cauta oja de la firma FLORMAR. Ei au o gama larga de oje cu pensule subtiti. Gasesti standurile in HiperMarcheturi. Bafta la siopping big grin

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

La orice magazin de cosmetice din incinta metroului. De exemplu la Stefan cel MAre, Dristor, Nicolae Grigorescu, Republica

| Samarra a răspuns:

Wow multumes :* Sper sa gasesti cat mai repede. Si scuze greseala de ortografie (siopping)...era siopping happy :*