| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Distrugand stilurile de astazi, ce stil ati ceea? Imi puteti face niste poze si da exemple de tinute noi?

Răspuns Câştigător
| Lery a răspuns:

Http://14.media.tumblr.com/57QK9SvrIpyaj5srpLlJfb3So1_500.jpg
http://resources.shopstyle.com/......k-n.jpg.Nu prea gasesc ce-mi place dar oticum ceva negru, rosu, si un pic alb. Ceva rock.

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu ar fi mai bine daca ai fi tu insati si sa nu-ti pese de stil, moda sau alte prostii?

| thealchemist a răspuns:

Nu ma bag in discutie, oricum nu stiu nimic despre moda, iti spun doar ca arata ca ai o minte slaba.

| PurityBecameBlasfemy explică:

Thealchemist nu te baga in discutie daca nu stii despre ce e vorba.nu m-am referit la asta, era vorba despre creearea unui nou stil