| veerns a întrebat:

Dupa ce port o pereche de incaltaminte cateva saptamani se lasa foarte mult incat nu mai am ce sa fac cu ea deoarece este incomoda. Daca voi cumpara incaltaminte de firma, puma, nike, adidas sau ce mai e pe piata, va avea aceeasi problema? In general cumpar no name-uri cu un design frumos la preturi de 60-120 lei maxim

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Poate sa fie scris orice pe incaltaminte. Daca este din materiale sintetice la fel vei pati. Doar pielea este de calitate. Indiferent de numele firmei.