| miiimiii a întrebat:

Dupa cum stiti incepe scoala, trec pe clasa a 10 a si ma intreb cu ce sa ma imbrac in prima zi de scola? Voi aprecia sugestile cele mai bune, sper ca ma puteti ajuta

5 răspunsuri:
| Adrianna99 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu niste blugi stramti pe picior si cu un tricou mai lung dar aca e frig ia-ti si o jacheta. cred ca ai arata superrrrwinking

Răspuns utilizator avertizat
| micutsa19 a răspuns:

Buna si eu trec tot a 10, nu stiu o tinuta cat mai lejera, in acelasi timp poate fi si eleganta, dar sa nu te scoata prea mult in evidenta...nu cred ca este necesara uniforma inca din prima zi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule adidas, nike si puma is cele mai tari imbracale daca le ai iar daca nu cumparati preferabil neoriginale ca is mai ieftine.

| NinelGuevara a răspuns:

Pentru a nu da gres te poti imbraca in costumul de. baie =D