| ninuschcka a întrebat:

prima zi de scoala se apropie straight face chiar nu am idei cu ce as putea sa ma imbrac... imi puteti da si mie ceva idei?(cu poze)Trec pe clasa a-11-a multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| bd0893 a răspuns:

Poze nu am prea gasit. dar iti pot da cateva sfaturi.ai putea sa porti tocuri o pereche de blugi stramti, un maieu simplu si o geaca neagra daca ai. sau ai putea merge in tenisi, colanti, maieu si geaca.depinde cum vrei. sport sau asa mai fashionbig grin