| MisterDariusBoy a întrebat:

Dupa parerea voastra care sunt cele mai bune deodorante? cele cu bila sau celelalte."solide" thinking

15 răspunsuri:
| alexionut a răspuns:

Bila

| Aaaaaaaaandrei a răspuns:

Cele solide

| patchouli a răspuns:

Spray-urile mi se par cele mai bunebig grin si daca sunt si din astea care au grija sa nu iti lase urme pe haine cu atat mai binebig grin

| Adrian_5136 a răspuns:

Dupa parerea mea cele solide pentru ca nu imi place lichidul acela sub brat + ca ti se pateaza si tricoul de la lichid

| CJ23MDL a răspuns:

Cele mai bune sunt dupa parerea mea cele solide dar invisible happy (nu albe) pentru ca alea nu lasa urme pe haine happy

| Puf a răspuns:

Depinde pe care le suporta mai bine organismul tau...Cel care intra in piele mai bine si iti sunt mai folositoare

| Fantasy a răspuns:

Hm.cred ca cele solide

| amc a răspuns:

Solide.
alea cu bila lasa urme... cele solide nu camhappy

| XxAlexandruxX a răspuns:

Cu bila

| FoarteLetargic a răspuns:

Cele cu bila

| ralu4u a răspuns:

Cred ca celalalte...alea "solide" cum le zici tu
adica spray-ul

| Cioco97 a răspuns:

Bila

| ladyfoarfeca a răspuns:

Cele solide sau sprayuriletongue

| annna a răspuns:

Solide sau sprayurile...

| Simooxd a răspuns:

Cele solidewinking