| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre deodorante sunt mai bune, ăla cu bilă, sau sprayul antiperspirant?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Preferabil cel cu bila, fiindca spray-urile vin in butelii de aluminiu care sunt cancerigene.

| timidu89 a răspuns:

Eu am Nivea Men lichid. Sa nu cumperi de alea solide ca lasă pete pe tricou. Nici gel nu recomand. Fie ce am zis eu sau spray

| timidu89 a răspuns:

Deodorantele demult am văzut la TV zicând ca ar fi cancerigene. Tu faci cum vrei. Eu spray nu am folosit.

| 120bulevard a răspuns:

Nici aia, nici aia. Raspunsul e stick.
Avantaje:
-ieftin
-nu se lipeste de haine
-miroase bine
-tine mai mult

Recomand dove men.

| SelenaTpu a răspuns:

Mie mi se par ca sprayurile miros mai bine, mult, dar nu sunt asa ok, pentru ca il inhalezi. Si mai ales pune probleme pentru astmatici, daca dai dupa ce faci sport sau dai prea mult

| darkcynical232 a răspuns:

Iti recomand cele stick de la borotalco https://www.emag.ro/......DRX6QMMBM/