| Crs a întrebat:

E cineva care isi petrece revelionu acasa? cum va simtiti ca nu o sa petreceti? si care e motivul?

14 răspunsuri:
| Crs explică:

Ma refer ca stati acasa, si nu aveti ce face. nu cred ca se compara o petrecere intre prieteni cu statul acasa cu parintii happy

| Minnie a răspuns:

Da. F bine.pentru ca pe 1 ianuarie la 7jumate trebuie sa fiu la birou, dar ca o coincidenta, am avut un an destul de obositor si oricum nu-mi permiteam sa pierd o noapte aiurea ca, o noapte nedormita se recupereaza in multe alte nopti

| Artemisia a răspuns:

Buna Crystinutsa!

Eu cred ca o sa imi petrec revelionul acasa.Toata familia mea a fost atat de ocupata in ultima vreme, incat nu ne-am gandit ce o sa facem de revelion. Poate anul viitor o sa fie ceva mai interesant.
Cu colegii nu imi petrec revelionul desi as putea, dar prefer sa stau cu familia.

| Chrristina a răspuns:

Daca faci revelionul acasa nu inseamna ca nu o sa te distrezi... Poti sa chemi niste prieteni sa va uitati la film, sa va jucati etc!
Nu inseamna ca nu o sa se petreaca daca revelion e facut acasa big grin.

| Leocerba a răspuns:

E cineva care-si petrece revelionul acasa? _____eu
cum va simtiti ca nu o sa petreceti? _____natural
motivul? _____hm, pur si simplu nu ma recunsoc in cei pe care i-am invitat de Revelion, e ca si cum o mare parte din mine e din alta dimensiune. nu e ceva de care sa fiu prea mandra, chiar sunt din cale-afara de nervoasa ca trebuie sa gatesc pentru 10 invitati(si sunt un om serios deci le voi gati foarte-foarte bine). comunicarea nu va fi o problema dar stiu va fi ceva ce ne va desparti... si nu e vorba daca eu sunt ok, sau ei sunt ok, ci daca unul sau celalat ar fi in stare sa recunoasca prapastia care se casca intre oameni cand par prietenosi de Revelion.

| QueenOfLeon a răspuns:

Eu o să fiu de revelion la o prietenăbig grin va fi interesant pentru. că vom petrece singure, ne uităm la filme, mâncăm, bem şampanie şi numărăm invers big grin. cu siguranţă o să ai ce să faci. te uiţi la filme, stai pe mess (clar o să mai fie colegi ce stau acasă), asculţi muzică sau poţi să chemi nişte prieteni pe la tine happy distracţie plăcută şi un nou an fericit. happy

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Acasa
sarbatorim in familie
s-ar putea sa vina la noi si bunicii

| TheBlackCrystal a răspuns:

Eu oricum sunt mica sa merg undeva dar de obicei veneau rude pe la mine si ne distram dar acum nu mai vine nimeni si cum am niste parinti somnorosi o sa adoarma sigur! Cred ca o sa fie cel mai naspa Revelion din viata mea ca nu o sa ma distrez deloc...

| hp1uk a răspuns:

Eu raman acasa pentru ca sora mea a venit acasa si ma bate daca plec laughing Dar o sa fie ok, o sa ma uit la filme, o sa fac poze...

| BrD a răspuns:

Dar de ce inseamna ca daca faci revelionul acasa, nu petreci?

| anna7_4794 a răspuns:

Eu il petrec dar il petrec acasa cu cateva rude. Motivul: ne-am saturat de plimbari incolo si-ncoace ca oricum numai seara de 31 e importanta dupa aceea e o zi obisnuita. E pierdere de timp si bani pentru benzina.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Zaw! Daca fac acasa am interzis la distractie? Care e motivul? Motivul la ce? thinking

| RaVuL a răspuns:

Poi practic poti sa il petreci in familie bautura mancare artificii in familie este mai placut

| DeeaD a răspuns:

Eu...Naspa...Parinti