| deejay a întrebat:

E greu sa am parul ca el? http://yfrog.com/5bp040710145801j

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

@Deejay: daca ai intrebat de tunsoarea lui: NU, nu e greu, e chiar simplu. Te tunzi mai scurt in spate si iti lasi bretonul cat mai lung.
Daca ai intrebat despre intretinerea lui: iarasi nu e greu. 1 bucata borcan gel 1, 5 RON/kg se toarna in cap si se usuca cu feon-ul.
Baftaa!

7 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Chiar vrei sa ai parul ca el? mie nu-mi place, e bagat o tona de gel in cap zici ca ti-a lins cineva parul si ridicat in sus si o parte din jos data ca "breton" mare ****. parerea mea: e naspaa!

| Emena a răspuns:

Nu. e chiar foarte simplu. te dai cu o tona de gel in cap ca si cocalarii oh go on

| zizibela a răspuns:

laughing e frumos tipu laughing doar daca si tu esti coca ca el big grin si ai prietena o pitzilaughing

| Vogelspinne a răspuns:

Nu e greu, cu un pic de rabdare si un gel la indemana poti avea freza ca el.

| bd0893 a răspuns:

Pui fixativ si arata ft bine.gelul face parul lucios si arata naspa.de la fixativ arata mai binebig grin

| Alexstrasza a răspuns:

Nu prea... o tona de spuma, plus fixativ si un camion de rabdare sa-ti aranjezi parul laughing big grin bafta... tongue

| xmellox a răspuns:

Nah, deloc. O tona de gel te-ar ajuta dar iti recomand sa nu incerci freza aia ca e chiar naspa, o sa ai parul aspru si lucios precum cocalarii. Dar daca si tu esti cocalar ti s-ar potrivi perfect.