| Someoneeene a întrebat:

E mai buna epilarea cu ceara de epilat traditionala sau cea de unica folosinta? La salon m-am epilat cu ambele, dar am incercat acasa cu traditionala si mi s-a parut foarte greu pentru ca se tot rupea

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai lăsat-o sa se răcească prea mult de asta se rupea. Pentru ca după încălzire, când se răcește devine ca și zaharul ars și răcit. Mai bine ia-ți un chit de epilare cu ceara. Nu vei risca sa te frigi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ți se rupea, presupun ca cea de unica folosință e mai buna laughing

Nu știu. Vedem o admină pe aici care se pricepe?

| Bondarel99 a răspuns:

De fapt se pare ca cea mai eficienta solutie e si cea mai ieftina, adica epilarea cu zahar happy
Cauta pe Youtube "sugaring wax" si gasesti sute de filmulete.