| Stf012 a întrebat:

Este adevarat ca crema de galbenele ajuta la estomparea petelor provocate de acnee?

Răspuns Câştigător
| ZZG a răspuns:

Din cate stiu, crema de galbenele este un puternic cicatrizant, deci, teoretic ar trebui sa te ajute. Insa exista o crema, pe baza de nu stiu ce enzima de melci sau ceva :http://www.top-shop.ro/crema_extract_melc-89581-p.html. Ma rog, o gasesti si mai ieftin. Ideea e ca e eficienta si da rezultate rapid.Cu crema de galbenele astepti mult si bine..Succes :*