| anytimeanywhere a întrebat:

Am auzit ca crema de galbenele e buna pentru acnee si pentru petele lor e adevarat?

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Da in principal crema de galbenele cicatrizeaza si reface este buna si pentru rani, zgarieturi, etc. acum depinde si cat de grava e acneea

| mona a răspuns:

Nu stiu daca pentru acnee e buna dar pentru petele lor stiu sigur ca nu

| Șâret a răspuns:

Pentru pete nu sunt sigură.
Dar, da, pentru acnee este bună crema de gălbenele, într-o anumită măsură...

| aneta a răspuns:

Si eu am auzit si am incercat insa mie nu mi-a fost de folos nu am observat nici o schimbarestraight face. Insa depinde de fiecare ten in partehappy

| Lidia36 a răspuns:

Da este foarte buna sa folosesti crema dimineata si seara si sa folosesti si ceai de galbenele dimineata si seara este foarte bun pentru absolut orice.Sa nu pui fond de ten dupa ce te-ai dat cu crema de galbenele.Este foarte important. Ceaiul este bun pentru ca sa tratez inauntrul corpului. Sper ca intelegi.O zi buna.