| Anayysss a întrebat:

Este adevarat ca, daca ma spal cu apa calda dupa cu apa rece si asa de 3 ori scap de punctele maro de pe fața?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Poti combina apa si cu sapun.
N-am auzit sa functioneze doar cu apa calda si apa rece.
Tu in primul rand trebuie sa degresezi pielea, ai niste secretii ale corpului, uleiuri, transpiratie si astea nu se elimina doar cu apa.
Ai vazut ca daca speli doar cu apa vasele, farfuria inca aluneca, si vezi petele de grasime care plutesc deasupra apei. Aia e grasimea care se ia doar cu detergentul cu care speli.
Prin comert sunt o multime de cosmetice care elimina puncte negre, maro, poate nu in totalitate dar ajuta.
Altfel as zice sa mergi la un salon desi cred ca ar fi si mai costisitor.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu, vrajeala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Darius81 a răspuns:

Nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Adry05 a răspuns:

Prostie mai mare n-am auzit laughing))) de petele maro abia scapi cu proceduri cu laser la dermatolog și tu crezi că scapi că te speli cu apă... apa care nici măcar nu curăță fața în profunzime de praf și impurități