| deea_1980 a întrebat:

Este buna placa de la Remington S1051 Sleek & Curl? Stiti daca isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| lolo23 a răspuns:

Da, este buna

am si eu de anul trecut si sunt multumita tongue

indreapta, dar iti poti face si bucle frumoase pentru. ca e ingusta big grin

deci isi merita banii big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o asemenea placa de numai o saptamana. Ideea e ca o placa este greu sa o folosesti perfect, singura, indif. cat de buna e. Indreapta bine, dar parca, placile nu strang f. bine parul. Poate ma insel. Nu ma pricep f. bine la placi de par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tocmai am primit-o si sunt foarte incantata de ea... avand in vedere ca ma pricep cat de cat in domeniu...isi face toti bani si are grija de par atata timp cat nu e folosita abuzivhappy deci 5 stele pentru Remington s1051!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat despre faptul ca ai impresia ca nu strange parul, e din cauza combinatiei de turmalina, ceramica si teflon...care fac alunecarea sa fie foarte usoarahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super.gandeste te ca e 2 in 1.si pentru indreptat si pentru ondulat.