| Believe9 a întrebat:

Bună! Site-ul de haine si pantofi deezee.eu este de incredere, adica daca ati comandat de acest site si totul a fost in regula? Sau au poze fake?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Clar nu as cumpara de la ei. Uita-te si tu putin la detalii, daca ai o problema cu un produs si vrei sa-l schimbri ori sa-l returnezi va trebui sa il trimiti in Polonia, pretul si timpul necesar nu le mai pun la socoteala dar crezi ca cei de la ANPC te vor ajuta daca este vorba de o firma ploneza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Nu știu dacă sunt poze fake sau nu, dar am comandat de două ori de la ei și produsele nu au fost de calitate

Este vorba despre două perechi de adidași, ambele perechi s-au rupt foarte repede, n-au rezistat mai mult de câteva luni

| AdrianaBacescu a răspuns:

Au poze fake