| getty a întrebat:

Este daunatoare decolorarea parului cu oxidant?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Da iti arde parul, sfatul meu este sa mergi la un salon si iti va recomanda o solutie de decolorare, mai ales ca acum s-au inventat mai multe tehnici pentru asa ceva.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Normal ca este daunatoare si inca cum.....cat mai rar posibil, altfel parul devine gumilastic(se intinde precum elasticul)si atunci iti va cadea parul.Decolrarea se face doar la un salon de coafura.

| Sara2 a răspuns:

Eu m-am decolorat cu pudra acum cativa ani si e mai grav decat oxidantul. parul va creste la loc...nu e chiar asa grav nu e maie dif intre oxidant si vopsea devine aspru intr-ade-var dar daca vrei o anumita culoare accepti

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu draga, este la fel de revigoranta decolorarea parului cu oxidat ca o migrena dupa o partida proasta de sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma toate produsele cosmetice sunt daunatoare, evident ca o sa iti arzi parul daca nu sti so folosesti.Totul depinde de volumul oxidantului.