| getty a întrebat:

Este daunatoare decolorarea parului cu oxidant?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Da iti arde parul, sfatul meu este sa mergi la un salon si iti va recomanda o solutie de decolorare, mai ales ca acum s-au inventat mai multe tehnici pentru asa ceva.

| Sara2 a răspuns:

Eu m-am decolorat cu pudra acum cativa ani si e mai grav decat oxidantul. parul va creste la loc...nu e chiar asa grav nu e maie dif intre oxidant si vopsea devine aspru intr-ade-var dar daca vrei o anumita culoare accepti

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu draga, este la fel de revigoranta decolorarea parului cu oxidat ca o migrena dupa o partida proasta de sex!

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Normal ca este daunatoare si inca cum.....cat mai rar posibil, altfel parul devine gumilastic(se intinde precum elasticul)si atunci iti va cadea parul.Decolrarea se face doar la un salon de coafura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma toate produsele cosmetice sunt daunatoare, evident ca o sa iti arzi parul daca nu sti so folosesti.Totul depinde de volumul oxidantului.