| Roxanna_2962 a întrebat:

Este serios site'ul sau trage teapa? http://xtensii.ro

Sau dati'mi si mie niste site'uri de incredere despre extensii! Ms dau funda!

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Un site foarte bun : www.extensii-perfecte.ro
Și-a luat și o prietenă acum câțiva ani, până și acum le poartă! Le-a vopsit, dat cu placa, ondulatorul, nuanțator, le-a tuns și nu au pățit nimic!
Baftă!

6 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

E bun si ala oh go on laughing
de ce-ti mai trebuie altele? laughing

| Ics a răspuns:

Www.extensii-perfecte.ro Am O colega Care si. a comandat De Aici! :)

| тøхх a răspuns:

Pentru ce extensii?happy Iti strica parul mai mult chatterbox Lasati. l natural tongue

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Eu id de la un centru de extensii foarte bun.si asa poti discuta cu cei de acolo ''extensii. glam''

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Xtensii.ro e cam singurul site legal de extensii din Romania. de departe cel mai serios. si aici nu vorbim doar de produse ci si serviciile conexe, calitate, promptitudine si mai ales consiliere. dar evident ca nu e neaparat popular pentru ca nu si-a propus asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand cu cea mai mare incredere www.extensii-perfecte.ro
Super echipa, super produsele si preturile sunt super ok
Pup, Dorina