| Francii99 a întrebat:

Eu am parul saten inchis si as vrea sa imi fac suvite blonde sau albe ce culoare credeti ca ar iesi (vopseaua e de la LADY'S)

Răspuns Câştigător
| Karelia123 a răspuns:

Buna,si eu folosesc produse de la lady's si sunt foarte bune si iti recomand suvite blonde...

4 răspunsuri:
| StEph_3689 a răspuns:

De la lady's nu cred ca sunt asa bune produsele sincer.eu am incercat sa imi fac suvite roze peste parul saten inchis si au iesit perfecte cu vopsea de la syoss.incearca blonde ca albe ar parea prea batranestiwinkingBAFTA

| izzycupcake a răspuns:

Pai cum sa zic...ar iesi un blond putin mai inchis dar daca iti faci suvite albe va iesi un gri.

| larisa_2261 a răspuns:

Nu te vopsi cu suvite.blonde...mai degraba tiasi recomanda ciocolatii deschis

| catalinazuzulina a răspuns:

Eu iti spun sa te faci alba pentru ca merge mai bine decat galben