| ioniiiiiM a întrebat:

Exista dispozitive care alunga ratele si cocosii!

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Http://dmail.allshops.ro/......rele.html. Ăsta e, dar... De ce ai vrea să le alungi? Doar sunt şi ele suflete, merită să trăiască! Eu nu ştiu cum să atrag vrăbiuţele, acum am pus afară firmituri de pâine, pe instalaţia de aer condiţionat. Sincer, mie mi-e milă de ele. Pisica bunicii prinsese odată o rândunică şi o pusese sub pat... E păcat să moară aşa, zic eu.

| Piticaaa a răspuns:

De ce ai vrea sa alungi pasarile? La ciori inteleg dar pasarile in general... am eu un sfat bunhappy De cand am pisica mi-au plecat toate vrabiutele...sad

| badnews a răspuns:

Stiu ca am vazut unul intr-un catalog de la D-mail
cred ca acesta era: http://dmail.allshops.ro/......arele.html