| anonim_4396 a întrebat:

Exista facultate pentru hair-style sau ceva de genul?

7 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Incearca la Universitatea Politehnica si Stiintifica de la Caracal, am auzit ca poti sa iti iei si doctorat in frizerie si pedichiura.

| andru10best a răspuns:

Nu crede. Exista cursuri speciale.

| Athée a răspuns:

Iti trebuie un curs special.

| FreakyChucky a răspuns:

Nu am auzit de o facultate de genul.In schimb exista scoala profesionala[daca o termini poti fi frizer, bucatar etc] si cursuri pentru hair style.

| Anitta97 a răspuns:

Nu exista facultate! Sunt cursuri specializate si iesi cu diploma! Cristine Valmi este o scoala foarte buna si diploma este recunoscuta si in afara!

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Nu prea cred, nu am auzit.
Dar poti face cursuri si asa te angajezi usor.
Succes!