| Piitiic_Nicoo_1997 a întrebat:

Extensiile kanekalon (cu clip on) sunt bune?

3 răspunsuri:
| adriana05 a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda.Pentru a rezista in par, trebuie sa il tapezi si sa pui mult fixativ si oricum dupa 2-3 ore te trezesti ca iti cad din par.Nu tin mai mult de maxim 4 zile,de cate ori te speli pe par trebuie sa le dai jos, sa le speli separat, se incalcesc si iar trebuie sa le pui.
Daca iti doresti extensii in recomand cele cu micro ring, te speli cu ele pe cap, nu trebuie sa le dai jos si rezista pana in 3 luni.Nu deterioriaza deloc parul.

| Piitiic_Nicoo_1997 explică (pentru adriana05):

Ai avut?

| adriana05 a răspuns (pentru Piitiic_Nicoo_1997):

Da,am avut ambele tipuri.Crede-ma ca cele cu micro ring sunt bune