| ioanna0011 a întrebat:

Fetele! Am si eu o intrebarebig grin Ati folosit samponul Gliss Ultimate Repair? Daca da, ce imi puteti spune despre el? Este bun pentru parul deteriorat?batting eyelashes Astept raspunsurile voastre love struck Funditaaaa >:d

Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Eu am folosit Gliss dar nu ultimate repair.al meu e roz si tot scrie ceva p el de reparare si e f bun de 2 luni numai d acesta am folosit si chiar se cunoaste, nu mai am firele de par despicate si imi straluceste parul super tare de la elhappy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat