| SaveTheNature a întrebat:

Fetele care este cel mai atragator barbat de la tv? fotbalist, cantaret, actor etc. funda

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Fotbalist:cassillas
cantaret:enrique iglesias love struck
actr:ian somerhalder, johnny deep, leonardo dicaprio cand era tanar

pa-pa

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

James Lafferty din serialul One tree hill [ superb serialul ] :X
http://www.youtube.com/watch?v=HKiXwJW8JoE

| Bojthe a răspuns:

Antonio banderas jonny deep etc iar din Romania: dan diaconesculaughing glumesc nu stiu fiecare cu ce ii placel lui

| AnaisC a răspuns:

Buna!
Jon Bon Jovi:X
Slash
Axl Rose
By, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| QueenOfLeon a răspuns:

Robert Pattinson, Ian Somerhalder şi Rick Malambri toată ziua

| CarmennnLove a răspuns:

Jorge, Livu varciu cat de cat, Conect-r, Alex Velea, Adrian mutu, Wiliam Levy, Zac Efron, Robert Patisson, David Bechkem
Si nu mai stiu laughing
Funda? smug

| mysterious a răspuns:

Arsenie Todiraş, Ian Somerhalder, Robert Pattinson si Silviu Tolu.

| TheCritic a răspuns:

Buna! fotbalisti, dupa parerea mea NO WAY! Poate doar David Beckham.Imi place mult de un cantaret, nu e vorba de "I loveJonas Brothers!" e vorba doar de unul dintre ei care de multe ori a dat dovada de maturitate in fata celorlalti frati desii el este cel mai mic din cei 3 membriihappyEste vorba de Nicholas Jonas.Mi se pare atragatorhappy... oarecum.

| ZeRRo a răspuns:

Orlando bloom, johnny depp, ian somerhalder, bruno mars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razvan Fodor, pentru mine tongue.
Sau Moris de la Ce vor ei?

| AG a răspuns:

Va rog eu nu dati in mine in primul randlaughing dar favoritii mei sunt:
Criss Angel[acum pe bune, arata foarte bine pentru varsta lui]
Kyle Schmid
Gerard Way
Joe Flanigan