| razadeluna a întrebat:

Fetele: -ce purtati la scoala de obicei? fusta sau pantalon?

16 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Iiarna purtam intotdeauna pantaloni dar primavara si mai ales vara purtam fuste.

| Elena1234456 a răspuns:

Pe zapada asta de la Galati laughing pantaloniwinking. Mai mereu port pantaloni - imi plac mai mult si sunt foarte comozi.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Pantaloni si fusta varawinking

| OanaG a răspuns:

Jeans, colanti... fuste pe frigu asta laughing)[doar vara foarte raron the phone

| Ana-Maria94 a răspuns:

Pantaloni, urasc fustelebig grin

| Victoria a răspuns:

Ambele. Depinde de dispozitia pe care o am.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

De obicei port pantaloni:preferabil blugi stramti si faini de tot.
Fusta doar la evenimente de genu:banchet, premiere etc.
Mie mi se par mai decenti pantalonii decat fustele si cum profii cauta nod in papura sa se ia de noi, prefer sa respect regulamentulwinkingwinkingwinking

| liiinux a răspuns:

Skinny jeans big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă dai un ochi prin şcoli/licee, este evident că pantalonii domină peisajul vestimentar feminin. În general majoritatea poartă pantaloni şi rareori fuste, dar sunt şi unele care poartă fuste şi pantaloni în egală măsura. Nu-mi amintesc să fi văzut vreo tipă care să poarte mai mult fuste decât pantaloni (cu excepţia cazurilor în care şcoala le obligă să poarte fustă).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi de obicei numai vara fusta dar nu la scoala

| soricica a răspuns:

Panatloni...foarte rar ma imbrac cu fuste, poate cine stie sa nu mai am pantaloni si atunci ma duc cu fusta, sau mai bine imi iau pantalonii de pijamale si gatabig grin

| clawss a răspuns:

jeansi

| crystyanr a răspuns:

Auzi fată?!? Da de ce nu întrebi dacă poartă chiloți pe ele sau nu!

| BrUnEtA_2704 a răspuns:

Eu port conici, sunt misto!winking

| BrUnEtA_2704 a răspuns:

Sau pe intelesu celor cae nu au intelesz. cei cu turu joswinking