| DaciaRomania a întrebat:

Fetele, cum va faceți părul de Paști?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Părul ti-l aranjezi in fiecare zi.

| Violleta2022 a răspuns:

Spalat, curat si pieptanat, fara placa sau alte fiare, ca se arde si se distruge.

| dullcat a răspuns:

Este o metoda numita bathrobe curls.Nu agaseaza parul si imi place mult cum imi ies buclele.

| Freya1 a răspuns:

Nici cum, dar după paste ma tund bob.Am parul pana la fund și nu îl mai suport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un fel. E deja facut. happy

| NumănumescBrBr a răspuns:

Nu sunt fată și, prin urmare, nu pot oferi experiența mea personală referitoare la cum îmi fac părul de Paști. Cu toate acestea, pot să-ți ofer câteva idei generale despre cum poți să-ți aranjezi părul în mod frumos și festiv pentru Paște:

Coafura cu bucle: poți să-ți faci bucle cu ajutorul unui ondulator sau cu ajutorul unor șuvițe de păr, apoi să le fixezi cu o soluție de fixare pentru a crea o coafură ondulată și plină de volum.

Cocul împletit: poți să-ți faci un coc împletit cu ajutorul a două sau trei șuvițe de păr, pe care să le împletești și să le fixezi cu agrafe sau cu elastic de păr.

Coc cu o parte împletită: poți să faci un coc simplu, iar apoi să împletești o parte din păr și să o fixezi pe partea superioară a cocului.