| anonim_4396 a întrebat:

Fetele:-folositi casca de baie din aia de cauciuc? mie mama mi-a dat-o pe a ei, e veche (culoare roz cu flori pe ea) dar e ca noua, insa o simt foarte stransa pe cap, ca e cauciuc, dar mama zice ca asa trebuie sa fie ca sa proteje bine parul la inot!

http://www.fast-autos.net/......352719.jpg

5 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Pai normal ca trebuie sa fie stransa la cap sa nu iti ude parul sau mai grav sa faci otita! Eu asa am patit nu purtam casca si am facut otita, iar casca ajuta si sa inoti mai bine de ce crezi ca inotatori au casca? sa intri mai binein apa sa ii impingaintr-un fel pentru a inota rpedewinking succes

| aaaa12345 a răspuns:

DA stiu si eu am avut cam strange dar alfel va intra aap, funda?

| Lucaci a răspuns:

Pai stiu ca si pe mine ma incomodeaza dar asta este ca asa se poarta aceste cascute

| Pebbles a răspuns:

Nu trebuie neaparat.pe mine una ma incomodeaza rau.

| Dubbs a răspuns:

Mama ta are dreptate, este normal sa te stranga pentru ca daca nu ar fi strampta ar intra apa in casca ta.