| DE3a94 a întrebat:

Fetele! suvite roscate sau roz?

35 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Roşu arată bine în păr negru... şi atât.
Roz arată bine în păr negru sau blond murdar (if you want that Avril Lavigne look). Darrr dacă blondul e prea deschis există riscul să arăţi like a little piţi, cel puţin din punctul meu de vedere.
Din avatar văd că eşti şatenă cu ochi albaştri, deci următoarea chestie ar fi drăguţă (dacă vrei) : Decolorează şuviţele pe care vrei să le faci (trebuie' să fie cât mai aproape de alb), pune într-un castronel balsam cât să le acopere pe toate, toarnă peste el puţin albastru de metil (puţin, nu face baltă că iese prea închis) şi un strop de violet de genţiană ca să nu se facă verde. Amestecă bine, aplică pe şuviţe, dormi cu maclavaisul ăla în cap (sau stai 3-4 ore dacă nu vrei să murdăreşti perna), apoi clăteşte-ţi părul (fără şampon) şi ar trebui să-ţi iasă un baby blue. Just sayin'.

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Pai depinde si de noanta parului tau.
Blonda-suvite roz
Roscata-suvite roscate
Cred ca asa se potriveste cel mai mult.
Sper ca am ajutat:*

| pwp a răspuns:

Rosu love struck
roz e de pitipoance.

| Gufiii a răspuns:

Roscatewinking

| Heidii a răspuns:

Mie imi plac mult mai mult ceve roscate.big grin Dupa nume, probabil ca ai 16-17 ani deci ti s-ar potrivi cele roz. Poti sa iti faci roscate dupa ce treci de 20 sau nu stiu. Traieste si tu momentul! Te pup! :*

| ioanaabt a răspuns:

Eu zic ca roscate, pentru ca sunt mult mai elegante si dau alt aspect parului. Mie imi plac mai mult decat cele roz.totusi.roz in par?!

| Iiiiioana a răspuns:

Roz tongue
sa pari mai crazy happy
big grinbig grinbig grin

| KikiRiki98 a răspuns:

Roz

| GoodIntentions a răspuns:

Prefere roscate big grin

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

daca ai parul negru fa-ti rosi i-ar daca ai blond fa-le roz

| Michy_1562 a răspuns:

Roz ti s-ar potrivi mai bine big grin

| dragutza98 a răspuns:

Roz daca esti stil punk
roscate daca esti eleganta

| DanceIsMyLife a răspuns:

Roscate...da' eu am suvite violet si arata ff tare \m/

| iloveunicorns a răspuns:

Roz

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Roscate, clar love struck.

| Bylok a răspuns:

Roscate happy

| denisa_7520 a răspuns:

Roscate! fundita?

| ruPfashu a răspuns:

Nici nici big grin

| Georgianaax a răspuns:

Pai roscate!
Dar depinde, cum a zis emma12, de stilul tau
eu as alege roscate, mult succes:*

| bestgirl1 a răspuns:

Depinde ce culoare ai u parul:daca esti blonda fale roz sh daca esti bruneta sausatena roscate.

| DE3a94 explică:

N-am vazut pana acum pitipoance cu suvite sau vopsite roz!laughing))

| alexandra_9303 a răspuns:

Depinde de culoaREA PARULUI.
daca il ai blond deschis fatile roz... iar daca il ai saten roscat. sau combinale fa-ti si roz si roscate.happy

| Claudiu_7456 a răspuns:

Nu sunt fata, dar sunt mai frumoase suvitele roscatebig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscateeeeeeee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rozwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei tu...parerea mea e ca ti-ar sta bine cu suvite roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz clar :X

| PVAAVU a răspuns:

Roscateleeeeeeeeeeeee-s "the best".

Răspuns utilizator avertizat