| NinaY a întrebat:

Fetelee:X Am auzit ca daca faci. o cafea tare ( nes ) si dai pe par iti intensifica culoarea parului.Alt lucru ar fi ca daca faci o pasta din putina apa si boabe de cafea macinate, si aplici asta pe par, iti creste mai repede. Voi Aveti grija de voi, va pup! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul primei variante este foarte posibil si merita incercata, dar cea de-a doua nu va ajuta din punct de vedere al cresterii, in schimb va reda stralucirea naturala a firului de par si-l va hidrata(cafeaua contine ulei).

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Povesti.

| ajuca a răspuns:

1 varianta este adevarata. dar a doua nu este adevarata