| catalinnnna a întrebat:

Feteloor ajutati-ma! Unde in Bucuresti pot cumpara lotiunea pentru tratarea unghilor de la Farmec? va rog ajutati-ma! am cautat in supermarket'uri si in unele farmacii si nu am gasit crying

1 răspuns:
| DMuffin a răspuns:

Douglas in AFI (este cel mai mare magazin Douglas din Bucuresti) sau poti incerca la supermarket pentru. ca nu e un produs pretentios. Sau daca doresti sa economisesti niste bani incearca uleiul de masline.(pui intr-un castron si iti ti mainile acolo cam 10-15min). Dupa un timp rezultatele vor fi mai bune dacat te-ai fi asteptat. Sper ca te-am ajutathappy