| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ajutati-ma cu o idee, am nevoie de un costum de baie, ce sa-mi iau?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești mai suplă/grasă/longilină/scundă? - poate ne spui și vârsta, nu de alta dar de ex. nu merge roz la o persoană de 70 ani...

| Ofiintă a răspuns:

Depinde de tine, respectiv de forma corpului tău, ce anume te avantajează, iară mai apoi de gusturile tale în materie de costume de baie.

| NotNamed a răspuns:

Costumul Evei

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Ce sa îți iei? Sa îți iei costum de baie ca doar aia cauți laughing

| AndreeaWTS a răspuns:

Schiuri.
Cu clăpari cu tot.

| OanaDD a răspuns:

Ia ce iti place tie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O haină de blanălaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu cum arăți ce vârstă ai dar, eu prefer ca costumul de baie să aibă bustieră cu mâneci ce acoperă umărul și subrațul, pantaloni scurți acoperiți de o fustă mini.