| annytamarya a întrebat:

Fetelor as vrea si eu niste idei pentru o tinuta amuzanta si originala, daca se poate. va rog mult de tot

2 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

O pereche botine, dresuri, pantaloni scurti grosi o camasa alba simpla clasica si un papion negru sau colorat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tinuta amuzanta ar putea fi orice tinuta completata cu un rucsac mic (care iti inlocuieste poseta) si care are forma unui boboc de rata sau a unui dovleac sau a unei sticle cu lapte... etc.